Erinç Aşıcıoğlu

Erinç Aşıcıoğlu kimdir ?

Tüm eğitim hayatımı Eskişehir'de geçirdim. Mühendislik fakultesinde okurken Prf. Dr. Ferudun Akyürek 'in kurucusu olduğu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğuna katıldım ve ondan reklam yazarlığı dersleri aldım. 5 yıl süren tiyatro hayatım Haldun Taner'in Eşeğin Gölgesi çocuk oyunu ile başlayıp, bir Can Yücel Çevirisi olan W. Shakespeare 'den Bahar Noktası ile tamamlandı.

2006 da Serhat Gürcü' nün kurduğu Türkiye'nin ilk gençlik ajansı olan Youth Republic'e katıldım, online ve offline ulusal ve uluslararası birçok marka için ekibimle birlikte satış takımları  ve marka yönetimi çalışmaları yaptım.

2010 da Project House dijital ajansının Young Guns 1.1'e seçildim ve Vahşi Hayatı Koruma derneği için ekipçe ile hazırladığımız proje ile ikinci olduk.


2005 ten beri dijital dünyanın pazarlama ve marka yönetimi üzerine yaptığı değişimi deneyimlerken, sosyal kanallardan beslenirken tanıştığım Uğur Özmen, Selim Tuncer, Tunç Kılınç, Ahmet Kırtok ve Ercüment Büyükşener'in önemli katkıları ile kariyerime dijital alanda devam eden ama pazarlama ve marka insanıyım.Erinç Aşıcıoğlu - Dijital Brand Manager
Tel:05056084513
erincasicioglu@gmail.com
https://www.linkedin.com/in/erincasicioglu

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

DOĞRUDAN

DUYGUSAL

DEĞER